Konkurs Obcy gra fabularna

Niedawno zakończyłem kampanię w Obcy: Gra fabularna. Uważam ten system za idealny do wprowadzenia nowych osób w RPGi. Obcy to system według mnie godny polecenia, dlatego postanowiłem zorganizować konkurs, w którym można wygrać ten właśnie podręcznik.

Zadanie konkursowe:

  • Wymyśl nazwę statku lub koloni, na której mogłaby toczyć się akcja Obcego.
  • Poza samą nazwą, dodaj krótki (kilku zdaniowy) opis tego miejsca, i co takiego wyjątkowego w nim jest.
  • Będzie mi również miło jeżeli zaczniesz obserwować mój profil na Facebooku i Instagramie.

Zgłoszenia należy zamieszczać jako komentarz pod tym wpisem, lub w postami konkursowymi na moim Instagramie i Facebooku do 31 Stycznia, 2022r. do godz. 23:59.

Nagrody:

  • 1x podręcznik Obcy: Gra fabularna w wersji drukowanej
  • 1x podręcznik Obcy: Gra fabularna w wersji elektronicznej (link do DriveThruRPG)

Ogłoszenie wyników

Najciekawsze prace zostaną wybrane przeze mnie, a wyniki zostaną ogłoszone do 3 lutego na blogu i social mediach Sesji Zero.

Powodzenia!

1 komentarz

  • Kolonia Tyberiusza.
    Znajdująca się na Zrakseub – jednym z dwóch księżyców planety Crara V783 umieszczonej w galaktyce Ipsylon Orionis. Kolonia została utworzona na wskutek wyprawy badawczej, która miała na celu odkrycie rzekomej obcej cywilizacji zamieszkującej Crare V783. Nazwa koloni pochodzi od jednego z członków wyprawy, który jako pierwszy wpadł na trop cywilizacji jednak nie mógł wziąć udziału w ekspedycji z powodu raka skóry. Kolonia założona została na powierzchni, przy tunelach Zrakseuba, które prowadzą w daleko w głąb księżyca. Niektórzy członkowie załogi znikają w czeluści na kilka dni aby powrócić z dziwnymi czarnymi plamami na ciele oraz w skafandrach zaginionej ekspedycji sprzed 245 lat: „nie było mnie przecież kilka minut”…

Tagi