Edytowalna Karta postaci: The One Ring

Papierowe wydanie drugiej edycji The One Ring coraz bliżej. Wersje cyfrowe zostały wysłane już jakiś czas temu, a wczoraj Fria Ligan opublikowało osobne karty postaci oraz dziennik podróży.
Opublikowany pdf nie jest edytowalny – taki ma pojawić się wkrótce. Ale nie maco czekać – spędziłem trochę czasu i sam stworzyłem edytowalne karty..

Dzięki edytowalne karcie postaci The One Ring, możesz w łatwy sposób rozwijać swoją postać. Wszystkie pola są edytowalne, dzięki czemu łatwo możesz wprowadzać nowe wartości i zaznaczać postęp. Oczywiście nie zapomnij zapisać pdf na koniec sesji 😉

Fria Ligan opublikowało 4 karty postaci, w jednym pliku pdf. Różnią się one między sobą zdobieniami i symbolem na dole karty. Poprosiłem Jar of Dice (FB/YT) o pomoc w odszukaniu ich znaczenia. Kowadło Durina, gwiazdy przypominające Fëanor i Eärendil …hmm… a może to tylko ozdobnik wymyślony przez ilustratora? Jak je rozpoznajecie, to piszcie w komentarzach.

Ważne!

Edytowalna karta postaci działa w pełni tylko i wyłącznie z Adobe Acrobat Reader DC, który jest darmowy i możesz go pobrać tutaj.

Pobierz edytowalną kartę postaci

Wersja 1.0
Wersja 1.0
Wersja 1.0
Wersja 1.0

Jeżeli znajdziesz jakieś błędy, lub wpadniesz na pomysł co można poprawić albo dodać – skontaktuj się ze mną.

Jeżeli szukasz karty do wydrukowania – znajdziesz ją na stronie wydawnictwa Fria Ligan.

W przyszłym tygodniu zajmę się dziennikiem podróży🙂

1 komentarz

Tagi