O mnie

Serwus!

Witam, Cię na moim blogu. Mam na imię Sebastian i jestem świeżakiem w świecie gier RPG. Ten blog będzie tego zapisem.

Mam 35 lat (rocznik ’86) i stosunkowo niedawno rozpocząłem swoją przygodę z grami RPG. Przez długi czas byłem tylko widzem. Po spędzeniu wielu godzin na YouTubie (boję się liczyć ile dokładnie…) postanowiłem sam spróbować swoich sił jako gracz i kto wie… może mistrz gry.

Tak naprawdę, to można powiedzieć , że gram w RPGi jakoś od 3 lat. No bo właśnie jakoś w 2019 wraz z moją żoną i dwójką znajomych rozpoczęliśmy przygodę w Dungeons & Dragons Starter Set. Jednak realia życia sprawiły, że coraz trudniej było (i jest) nam się spotkać, co zaowocowało kilkunastomiesięcznymi przerwami i kampania do tej pory (Lipiec 2021) nie jest zakończona. Muszę też przyznać, że fantasy to nie jest do końca mój świat i w DDeki pogrywa przede wszystkim ze względów społecznych, ale nie ukrywam, że dobrze się przy tym bawię i nigdy nie żałowałem żadnej sesji.

Po zdobyciu się na odwagę i zagraniu kilku pojedynczych przygód przez internet, zdobyłem się na odwagę (trochę też wyszło to przypadkiem 😉 i rozpocząłem 2 większe przygody. Obecnie gram w 2 systemy:

  • Obcy (Alien)
  • Tajemnice Powodzi (Things From The Flood)

Jaram się na maksa i każdą chwilę spędzam na powiększaniu swojej wiedzy w zakresie gier RPG.

Miej jednak na uwadze, że jestem świeżakiem. I to jest w tym najlepsze 🙂 Jaram się wszystkim, tym co dla starych wyjadaczy może być oczywiste albo trywialne.

Mam plan aby prowadzić ten blog przez rok (do Lipca 2022). Zobaczymy, czy mi się to uda.

Czołem!

1 komentarz

Tagi